Ne
 • Dükkan
 • Kent Simgesi
 • Keyif, Aile & Spor
 • Kültür, Sanat & Etkinlik
 • Yeme & İçme
Nerede

Kullanım Koşulları

Hizmet Şartları ve Koşulları (“Hizmet Şartları”) loveistanbulodulleri.com sitesinin kullanımı ve buradaki hizmetler ve satın alımlarınızla ilgili yönetmeliği içerir.

loveistanbulodulleri.com sitesi Ajans Medya Yayıncılık ve Ticaret A.Ş. (“Ajans Medya”) tarafından yönetilmektedir.

loveistanbulodulleri.com sitesini kullanmaya, hizmet ve ürünlerinden yararlanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilen konulara mutabakatınızı vermiş olursunuz:

 

 1. Hizmet Koşulları Hakkında Genel Bilgiler

Hizmet Koşulları siz ve Ajans Medya arasında geçerli ve bağlayıcı bir sözleşmeyi içermekte olup koşullara bağlı olarak size yaptırımları olabilir. Buna bağlı olarak siz (1) en az 18 yaşında olduğunuzu, (2) bir sözleşme yapacak legal bir yaşta olduğunuzu ve (3) Türkiye Cumhuriyeti kanun ve hükümleri çerçevesinde bu servisleri almanızı engelleyecek bir koşul bulunmadığını kabul etmektesiniz.

loveistanbulodulleri.com sitesini kullanırken, bu Hizmet Koşullarına ve ilgili tüm kanun ve kurallara (kısaca “Kanun”) uyacağınızı taahhüt etmiş olursunuz. Ajans Medya ve sizin aranızda yapılan tüm görüşmeleri, epostaları ve her tür iletişimi kayıt altında tutabilir.

 

 1. Veri güvenilirliği

Mypriceless.com platformu üzerinden Ajans Medya’ya sağladığınız tüm bilgi, veri ve diğer materyalin doğru, tam, güncel ve eksiksiz olduğunu belirtmektesiniz.

 

 1. Gizlilik

Kişisel bilgilerle ilgili olarak veri toplama, işleme ve açıklama politikalarımızı belirleyen, Gizlilik koşullarının bir kopyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Loveistanbulodulleri.com platformu üzerinden, e-posta, telefon veya bir diğer yöntemle elde ettiğimiz kişisel bilgilerinizin saklanmasına ve Gizlilik koşullarımıza uygun olarak işlenmesine rıza göstermektesiniz.

Ajans Medya “Gizlilik koşullarını” zaman zaman güncelleyebilir ve yukarıda belirtilen web adresinde güncel versiyonu yayınlayabilir.

 

 1. Geçerlilik

İş bu Kullanım koşullarının herhangi bir hükmünün, herhangi bir sebeple geçersiz, hükümsüz ya da uygulanamaz olması, diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemez ya da zayıflatmaz.

 

 1. Koşullarda değişiklik

Ajans Medya, iş bu kullanım koşullarının herhangi bir bölümünde, dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanım Koşullarında yapılabilecek olası değişiklikleri kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Kullanım koşullarında yapılan bir değişikliği takiben, platformu kullanmaya devam etmeniz değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

 1. Son Bulma

İş bu Kullanım Koşullarında yer alan hükümlerden doğan bir hak ya da yükümlülük Kullanım Koşullarının son bulmasından sonra da devam eder.

 

 1. Geçerlilik tarihi

Eylül 2019

Yukarı